Výpredaj! Fluval 405 1300l/h Zobraziť väčšie

Fluval 405 1300l/h

7,08

Nový produkt

Fluval multifunkčný filter ponúka pokročilú čerpaciu technológiu v kombinácii s mechanickou, biologickou a chemickou filtračnou kapacitou. Umožňuje tak prispôsobiť špecifické podmienky akvária Vašim potrebám a potrebám rastlín a rýb.

Viac detailov

1 Položka

119,97 € s DPH

-50%

239,94 € s DPH

119,97 € za ks

Pridať do obľúbených

Detaily

Vonkajší filter do 400l vody, 1300l/h.

Fluval multifunkčný filter ponúka pokročilú čerpaciu technológiu v kombinácii s mechanickou, biologickou a chemickou filtračnou kapacitou. Umožňuje tak prispôsobiť špecifické podmienky akvária Vašim potrebám a potrebám rastlín a rýb. Filter je vopred vybavený filtračnými médiami, takže umožňuje flexibilné základné nastavenie pre väčšinu akvárií. Naviac máte možnosť vybrať si iné filtračné médiá alebo inak konfigurovať a kombinovať podľa Vášho priania. Vďaka širokým možnostiam vybrať si a prispôsobiť médiá získavate omnoho väčšiu možnosť kontrolovať a ovplyvňovať vlastnosti vody než u iných klasických filtrov. Fluval 05 séria zvyšuje výkon o 35-55 percent oproti iným filtrom podobných rozmerov. Zvýšený výkon znamená väčšiu plochu styku s filtračným materiálom aj rozšírenie filtračného priestoru. Voda prechádza cez filtračné médiá pred vypustením späť do akvária. Miesto aby pretekala priamou cestou, je smerovaná ku komplexnému prietoku, a tak znásobuje čas priameho kontaktu vody s filtračnými médiami.

Výsledok Maximum efektivity, obmedzené nároky na výkon a optimálny prúd čistej akvarijnej vody so správnym zložením. Filtre Fluval sú navrhnuté pre vysoký výkon a jednoduchú obsluhu. Súčasti ako kolienka na hadici, spojky hadíc, alebo upínacie zámky robia údržbu a obsluhu veľmi pohodlnú. Naviac unikátny AquaStop umožňuje odpojenie a opätovné pripojenie hadíc bez porušenia vákua v celom systéme. To znamená, že filter môžete zastaviť a potom ho okamžite znovu spustiť, takže jeho údržba je rýchlejšia, jednoduchšia a pohodlnejšia. Vynikajúca výkonnosť tohto filtru je podložená zaslúženú povesťou Fluval ako svetovej jednotky v starostlivosti o ryby a akvária a aj certifikáciou HARS (Hagen Aquatic Research Station) - vďaka ktorému sa môžete spoľahnúť, že vychádza zo súčasného výskumu v akvaristike.

Fluval filtračné náplne:

Odstraňovač dusíkatých látok (spodný alebo stredný kôš) 101-1480 101-1485

Odstraňuje toxický čpavok. Kontroluje hodnotu čpavku a redukuje stres rýb. Pri zakladaní akvária alebo pre akvária s veľkým počtom rýb. Pravidelne prevádzajte výmenu - min. 1x mesačne. Len pre sladkovodné akvária.

Biomax (horný kôš)

Keramické krúžky majú komplexný komplex pórov, kde sa usídľujú užitočné baktérie. Pomáha redukovať čpavok a dusitany. Navyše krúžky umožňujú ideálny priechod vody cez náplň, zaisťuje tak účinnú biologickú filtráciu. Vymieňajte každé 3 mesiace. Dôležité: vymeňte vždy len pol náplne, aby došlo k správnemu usídlenie baktérií zo starej náplne na novú. Vhodné pre sladkovodné i morské akvária.

Aktívne uhlie (spodný alebo stredný kôš)

Fluval aktívne uhlie - s nízkym obsahom popolu vylepšuje priezračnosť a farbu vody, odstraňuje zápach. Vysoko porézny povrch zaisťuje veľkú plôch pre adsorpciu nečistôt. Odstraňuje ťažké kovy, zápach organické nečistoty, zanecháva kryštalicky čistú vodu. Tento produkt neuvoľňuje fosfáty. Vymieňajte každý mesiac. Aktívne uhlie by malo byť vymenené pri každom použití liečiv. Vhodné pre sladkovodné i morské akvária.

Molitan (všetky koše)

Zabezpečuje zachytenie veľkých nečisto. Účinná mechanická filtrácia. Prvá etapa filtračného procesu. Vhodné pre sladkovodné i morské akvária.

Rašelina granulovaná (stredný kôš)

Pomáha dosiahnuť hladinu pH, ktorá je vhodná pre chov určitých tropických rýb. Tento produkt je odporúčaný pre ryby, ktoré preferujú ľahko kyslú vodu. Len pre sladkovodné akvária.

ZEO-carb (spodný alebo stredný kôš)

Efektívne eliminuje kvapalné nečistoty, zápach a súčasne odstraňuje jedovatý čpavok - pre čisté a zdravé akvárium. Kombináciou dvoch produktov do jedného vám umožní viac miesta pre ostatné druhy filtračných náplní. Vymieňajte raz mesačne, častejšie v prípade, že je akvarijné voda značne znečistená. Vymeňte po použití liečiv. Opatrne používajte, v prípade, že máte v akváriu živé rastliny.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Fluval 405 1300l/h

Fluval 405 1300l/h

Fluval multifunkčný filter ponúka pokročilú čerpaciu technológiu v kombinácii s mechanickou, biologickou a chemickou filtračnou kapacitou. Umožňuje tak prispôsobiť špecifické podmienky akvária Vašim potrebám a potrebám rastlín a rýb.